Atlant

25 643 68 40

Aktualności

20 grudnia 2023
W ramach zadania "Budowa ul. Świdnickiej w Kotuniu" wykonaliśmy prace: telekomunikacyjne, dotyczące budowy kanału technologicznego oraz przebudowy infrastruktury Orange;  energetyczne, obejmujące budowę oświetlenia ulicznego i usunięcie kolizji energetycznych.
01 grudnia 2023
W ramach Umowy z Urzędem Miasta Siedlce wykonaliśmy remont sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej, ul. 3 Maja, ul. Wojska Polskiego i ul. Świętojańskiej. Prace obejmowały wymianę masztów sygnalizacji wysokich wraz z fundamentami, montaż ekranów kontrastowych ...
31 sierpnia 2023
Na podstawie umowy z Urzędem Miasta w Siedlcach opracowaliśmy dokumentację projektową oraz pobudowaliśmy sygnalizację świetlną z doświetleniem przejścia dla pieszych na ul. Unitów Podlaskich przy Szkole Podstawowej nr 12
05 czerwca 2023
W ramach umowy z MZDW w Warszawie pobudowaliśmy sygnalizacje świetlną na przejściu pieszo-rowerowym przez ul. Siedlecką w miejscowości Żelków Kolonia.
05 czerwca 2023
W ramach umowy z MZDW w Warszawie pobudowaliśmy sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu DW 698 ul. Siedleckiej z ul. Szkolną w Stoku Lackim.
12 kwietnia 2023
Podpisaliśmy umowę z firmą Alstom ZWUS na modernizację samoczynnych sygnalizacji przejazdowych w 25 lokalizacjach na linii nr 2 od Siedlec do Sulejówka Miłosnej. Prace juz się rozpoczęły i zgodnie harmonogramem maja być zakończone w październiku br.
20 stycznia 2023
Dla firmy ALSTOM ZWUS z Katowic wykonaliśmy demontaż urządzeń przejazdowych systemu SPR-2 na przejazdach kat.A i kat.B linii kolejowej nr 6.
02 stycznia 2023
Wykonaliśmy monitoring ulic w Siedlcach w trzech lokalizacjach: skrzyżowanie ul. Czerwonego Krzyża z ul. Błonie, ul. Prusa -rondo Barszczewskiej, Plac Wolności  
30 listopada 2022
Pobudowaliśmy oświetlenie chodnika na terenie zielonym przy Amfiteatrze w Siedlcach. Przechodzenie lub spacery w tym miejscu są już bezpieczniejsze i bardziej przyjemne.
31 października 2022
Wykonaliśmy remont infrastruktury sygnalizacji świetlnych z dostosowaniem parametrów do obowiązujących norm na skrzyżowaniach: ul. Garwolińska z ul. Monte Cassino, ul. Piłsudskiego z ul. Kilińskiego, ul. Brzeska z ul. Starzyńskiego
03 października 2022
Na podstawie umowy z Urzędem Miasta w Siedlcach opracowaliśmy projekt oraz pobudowaliśmy sygnalizację świetlną z doświetleniem przejścia dla pieszych na ul. Prusa (przejście dla pieszych na wysokości Szkoły Podstawowej nr 11).
25 maja 2022
Na zamówienie UM Siedlce pobudowaliśmy przejście dla pieszych wraz z instalacją elektryczną w ramach zadania inwestycyjnego: "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściu dla pieszych w Siedlcach ul. Sienkiewicza na drodze nr 540200"
25 maja 2022
Na zlecenie Urzędu Miasta w Siedlcach pobudowaliśmy przejście dla pieszych w ramach zadania inwestycyjnego: "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściu dla pieszych w Siedlcach ul. Sokołowska na drodze nr 5403W”
19 maja 2022
W ramach podpisanej umowy z Urzędem Miasta opracowaliśmy dokumentację techniczną i pobudowaliśmy bezpieczne przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną na ul. Mazurskiej w Siedlcach.
21 lipca 2021
Podpisaliśmy umowę z firmą POLAQUA Sp. z o.o. na przebudowę sieci SRK na odcinku Gręzów -Siedlce Zachodnie na potrzeby realizacji przez tę firmę Projektu pn. "Budowa autostrady A2 Warszawa - Kukuryki na odcinku węzeł Ryczołek (koniec obwodnicy Mińska Mazowieckiego) - Siedlce"
18 maja 2021
Podpisaliśmy umowę z firmą PUT INTERCOR Sp. z o.o. na przebudowę kabli srk na przejazdach kolejowych, w ramach realizowanej przez nich inwestycji o nazwie "Wykonanie skrzyżowań dwupoziomowych w Tłuszczu, Zielonce i Mokrej Wsi"
06 listopada 2020
Podpisalismy umowę z Urzędem Miasta na budowę instalacji elektroenergetycznej do oświetlenia ścieżki nad Zalewem w Siedlcach. Termin zakończenia zadania przewidziano na koniec grudnia br. Osoby korzystające z przejażdzek rowerowych, spacerujące lub biegające po zmierzchu i wieczorem bedą mieć lepsze i przyjemniejsze warunki do rekreacji.
15 października 2020
W ramach podpisanej umowy z Urzędem Miasta opracowaliśmy dokumentację projektową i pobudowaliśmy sygnalizację świetlną na żądanie przy przejściu dla pieszych na ul. Kurpiowskiej w Siedlcach. Jest to inwestycja w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Siedlce na rok 2020, której ...
16 czerwca 2020
W ramach projektu "Prace na linii E75 na odcinku Sadowne - Czyżew" współpracujemy z firmą PORR SA, która wykonuje dwupoziomowe skrzyżowanie w miejscowości Łochów.  Nasza firma realizuje roboty polegające na przebudowie urządzeń sterowania ruchem kolejowym na tymczasowym ...
15 stycznia 2020
Podjęliśmy współpracę z firmą MIRBUD SA generalnym wykonawcą inwestycji Park Handlowy STOP SHOP w Białkach. Do 21.02.2020r pobudujemy sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulicy Łukowskiej z drogą wjazdową na teren centrum handlowego.
20 grudnia 2019
Jako Autoryzowany Punkt Serwisowy firmy Bombardier ZWUS Polska wykonaliśmy dokumentację projektową i przeprowadziliśmy roboty budowlane mające na celu przebudowę przejazdu kolejowo - drogowego kat. B km 8,716 na linii 21.
06 września 2019
W ramach modernizacji zaplecza technicznego Rejonu Energetycznego w Siedlcach pobudowaliśmy oświetlenie placu oraz zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania techniczne do automatycznego sterowania bramą i zaporą podczas wyjazdu/wjazdu na teren zaplecza. 
02 lipca 2018
W ramach zawartej Umowy podwykonawczej z firmą DP System wykonujemy: roboty kablowe w zakresie niezbędnym do podłączenia urządzeń stacyjnych na stacji PKP Małkinia, zabudowę zewnętrznych urządzeń SRK na stacji PKP Małkinia oraz stacji PKP Sadowne Węgrowskie, zabudowę urządzeń przejazdowych ...
29 czerwca 2018
Zakończyliśmy w terminie prace związane z inwestycją p.n. "Rozbudowa infrastruktury komunikacyjnej w ciągu ul. Rotmistrza W. Pileckiego - budowa III etapu śródmiejskiej obwodnicy na odcinku od ulicy Prezydenta R. Kaczorowskiego do ul. Składowej" realizowane we współpracy z firmą ...
28 grudnia 2017
Pobudowaliśmy światłowodową sieć szerokopasmową do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz do Biblioteki Miejskiej w Siedlcach.
30 listopada 2017
Zakończenie prac związanych z zabudową i instalacją urządzeń na przejazdach kolejowych w dwóch lokalizacjach: w km 25,661 linia nr 2, w km 14,791 linia nr 29.
16 października 2017
Na przejeździe kolejowym w km 6,696 inii kolejowej nr 29 wykonaliśmy projekt i dokonaliśmy zabudowy urządzeń SSP kat.C
29 sierpnia 2017
Wykonaliśmy modernizację urządzeń rogatki kat. "A" oraz dokonaliśmy ich powiązania z urządzeniami na stacji. Przebudowa dotyczyła przejazdów kolejowych w 2 lokalizacjach: w km. 47,823 linia nr 13 - stacja Sufczyn, w km. 19,921 linia nr 13 - stacja Pustelnik.
15 sierpnia 2017
Terminowe zakończenie prac na przejeździe kolejowym w km 49.794 linii nr 13. Realizacja naszej części zadania umożliwi czasowe skierowanie ruchu pojazdów samochodowych na drogę objazdową, która jest konieczna podczas budowy drogi ekspresowej S17 Warszawa - Garwolin.
04 sierpnia 2017
W ramach umowy zawartej z firmą STRABAG SA realizujemy na obwodnicy Siedlec roboty budowlane i usługi podwykonawcze polegające na: usuwaniu kolizji elektrycznych i energetycznych, budowie sygnalizacji świetlnej, budowie i przebudowie oświetlenia ulicznego. Roboty powyższe dotyczą inwestycji ...
28 lipca 2017
Wykonaliśmy pomiary kabli światłowodowych i miedzianych na obszarze LCS w Malborku. Pomiary kabli światłowodowych zostały wykonane metodą reflektometryczną przy wykorzystaniu Reflektometru optycznego Yokogawa AQ7280. Pomiary kabli miedzianych natomiast wykonano przy zastostowaniu urządzenia ...
19 czerwca 2017
Podpisaliśmy umowę z Budimex SA, ktory jest Generalnym Wykonawcą zadania dot. budowy drogi ekspresowej S17 Warszawa - Garwolin, na: -wykonanie projektu i zabudowę samoczynnej sygnalizacji przejazdowej SPA-1 kat. B, w km 49.794 linii nr 13, wraz z dostawą urządzeń, -wykonanie zasilania przejazdu ...
20 października 2016
Zakończyliśmy prace związane ze zmianą sposobu strzeżenia przejazdu kat.A na stacji Wyszków, linia kolejowa nr 29.
25 sierpnia 2016
Zakończona została przebudowa urządzeń SRK na przejeździe kolejowym kat.B w Radzyminie, linia kolejowa nr 10.   
04 sierpnia 2016
Lokalizacja i naprawa usterki kabla sterowniczego dla PKP PLK SA.  
30 maja 2016
Zakończyliśmy realizację zadania pn. Przebudowa części wjazdowej do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Gizycku. Inwestycja obejmowała: budowę teletechnicznej kanalizacji kablowej, przebudowę instalacji monitoringu wizyjnego, przebudowę instalacji komputerowej, przebudowę instalacji elektrycznej i oświetleniowej, budowę systemu płatnego parkowania. Zgodnie ...
29 lutego 2016
Zakończyliśmy budowę czterech przejazdów kolejowych na linii nr 2, modernizowanych w ramach dostosowania ruchu kolejowego do zwiększonej prędkości pociągów.
31 grudnia 2015
Zakończyliśmy powierzone nam zakresy budowy kanalizacji kablowej na potrzeby SRK jak i wszystkie czynności związane z montażem urządzeń kolejowych wchodzących w skład systemu sterowania ruchem kolejowym.
15 września 2014
Podpisaliśmy umowę na wykonawstwo dalszego etapu pracu związanych z modernizacją stacji kolejowej w Siedlcach. Bedziemy budować system sterowania ruchem kolejowym.  
26 maja 2014
Zawarliśmy umowę na wykonanie kanalizacji kablowej SRK na stacji Siedlce. Nasze prace będą elementem modernizacji linii kolejowej nr 2 na szlaku Warszawa - Terespol. W opracowywanej dokumentacji uwzględniono m.in. następujące rodzaje robót: roboty torowe nawierzchniowe, podtorowe i odwodnieniowe, a także: przebudowę peronów z wyposażeniem; roboty drogowe związane z przebudową ...

Oferta

Instalacje teletechniczne i elektryczne

kanalizacje teletechniczne, linie telekomunikacyjne miedziane, światłowodowe, sieci komputerowe

Automatyka kolejowa

systemy SRK, modernizacje, przebudowy przejazdów kolejowych

Automatyka drogowa

drogowe sygnalizacje świetlne, systemy płatnego parkowania

Przeciski

technologia bezwykopowa, średnice do 1400mm, pod drogami, torami, placami, zbiornikami wodnymi ..